Czasowe zawieszenie bloga

Od początku prowadzenia bloga zwracałem uwagę na jakość materiałów oraz terminowość ich publikacji. Niestety, w ciągu ostatnich kilku miesięcy coraz trudniej było mi sprostać drugiemu z tych oczekiwań. W rezultacie artykuły, które powinny były ukazywać się co tydzień, publikowałem raz na dwa tygodnie.

Jasne jest, że wprowadzony przeze mnie harmonogram nie działa tak, jak powinien. Nie jestem w stanie publikować jednego długiego artykułu tygodniowo. Zamysł ten muszę zmodyfikować lub zastąpić innym, którego wypracowaniu mam zamiar poświęcić uwagę w najbliższym czasie. W związku z tym, blog zostaje tymczasowo zawieszony.

Kolejne artykuły ukażą się w styczniu 2014 roku, czyli już za niecały miesiąc.

Kategorie: Bez kategorii

Podobał Ci się ten artykuł? Zapisz się na listę subskrybentów i otrzymuj informacje o następnych

komentarzy 16

 • Mariusz pisze:

  Panie Mirosławie, proszę się nie poddawać!
  Prowadzi Pan tego bloga na bardzo wysokim poziomie, w przystępny i klarowny sposób, przez co dla wielu jest kopalnią wiedzy o LibreOffice.
  Terminy to nie koniec świata – może zamiast podawać konkretny dzień, rozwiązaniem byłoby po prostu publikowanie nowych wpisów wtedy, kiedy znajdzie Pan na to czas.
  A tak na marginesie… długa jest pańska lista tematów, które chciałby Pan poruszyć na tym blogu?

 • Emanuel Kulczycki pisze:

  W odświeżeniu (własnego podejścia do bloga) pomaga dodanie nowych formuł. Na razie pojawiają się niezwyklej jakości długie i wartościowe wpisy. To stopniowo wyniszcza zapał 😉
  Pomyśl, czy od czasu do czasu nie publikować krótkich „Tips&Tricks” lub stworzyć dodatkowy dział niepoświęcony bezpośrednio LO, ale z nim powiązany.
  To taka luźna refleksja – ponieważ sam ten etap (etap – nie załamanie) przechodziłem.

 • Marek pisze:

  Szkoda. Chyba wszyscy będziemy czekali na reaktywację. Artykuły są na wysokim poziomie i nawet jeżeli z tematyką nie zawsze trafiają w 100% w oczekiwania czytelnika, to i tak można z nich dowiedzieć się czegoś pożytecznego i interesującego do wykorzystania przy innej okazji. Powodzenia w pracach nad nową koncepcją i do zobaczenia w przyszłym roku!

 • Piotr pisze:

  Harmonogram nie jest ważny, ważne jest że każdy wpis jest bardzo wartościowy.

 • Cezar pisze:

  Panie Mirosławie,

  Robi Pan naprawdę świetną robotę! Bardzo Panu dziękuję za wszystkie opublikowane dotychczas opracowania i bardzo liczę na kolejne, pozdrawiam! 🙂

 • Sawik pisze:

  Panie Mirosławie,

  popieram Pana Mariusza – proszę pisać po prostu wtedy, kiedy ma Pan na to ochotę. Jeśli problemem zaczyna być wyczerpywanie się tematów – co Pan powie na opisywanie wtyczek do programu? Może to być, tak jak zasugerował Pan Emanuel, zupełnie nowy dział bloga.

  Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pańską wenę!

 • Leh pisze:

  Dziękuję za dotychczasowe, czekam na kolejne. W swoim czasie 🙂
  No i oczywiście pozdrawiam. L.

 • Rudolf pisze:

  Pańska strona jest jedną z najbardziej wartościowych stron w polskim necie, terminy nie są ważne, potężna dawka cennych informacji już jest, teraz już można zwolnić 😉

 • Adam pisze:

  Rewelacja!
  Tak trzymać. Wypalasz się, może czas na zmiany, krótsze teksty zamiast dłuższych, może jakieś spotkania z ludźmi w terenie? Chętnie zaproszę Cię na różne spotkania (tylko nie mam kasy na refundację kosztów), ale satysfakcja…

  Adam

 • Maciek pisze:

  Panie Mariuszu,
  strasznie żałuję, że Pan się musiał zatrzymać w tym dziele – polecałem ten blog swoim studentom nie tylko, jako zbiór informacji użytecznych, ale także jak wzór dobrze zorganizowanej informacji – ale rozumiem ból i samą konieczność. Jak moi poprzednicy wyrażę nadzieje, że jeszcze Pan do tego powróci, a najlepiej nie narzucać sobie maksymalistycznych założeń (jeden tekst na tydzień czy dwa), tylko optymalne (tekst wtedy, kiedy się uda znaleźć czas). Powodzenia!

  • Maciek pisze:

   PS. Panie Mirosławie, Przepraszam za przekręcenie imienia, to mi się niestety zdarza często, taki feler umysłowy. Maciek

 • Dawid pisze:

  Trzymam za Pana kciuki, w firmie opieramy się głownie o darmowe oprogramowanie Linux + Libreoffice, i Pana blog był źródłem cennej wiedzy dla nas. Wiadomo, że szkolenia wszystkiego nie oddają. Czekamy na Pana powrót. Pozdrawiam

 • Adam pisze:

  Witam.
  Mam nadzieję, że nie przestał Pan używać LibreOffice i śledzi jego rozwój. Może warto raz na 6 miesięcy napisać co nowego w pakiecie, jakie zmiany się Panu podobają, a jakie nie. W ten sposób bardzo wartościowy blog nie będzie stał w miejscu. Aktualizacji artykułów w oparciu o najnowsze wersje nikt przecież wymagać nie będzie, a nowości są ciekawe. Pozdrawiam!

 • Piotr pisze:

  Szkoda, że blog jest martwy. Wielka szkoda.

 • bartek pisze:

  Kiedy odwiesi Pan bloga ? Mam kilka pytań 🙂

 • Piotr pisze:

  Może jednak go odwiesić, albo podać jakiegoś linka tam , gdzie jeszcze ktoś odpowiada na problemy z LO i ewentualnie OO.
  Pozdrawiam, wszystkich zawiedzionych szczególnie. 🙁
  Piotr